• Firma Telefon
    +90 212 659 11 17
  • E-Mail Adres
    info@analizgroup.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

Analiz Group kuruluşlarından biri olan Analiz İklimlendirme, ısıtma,soğutma,havalandırma, yangın sistemleri ve komple mekanik tesisat alanlarında,15 yılı aşkın mühendislik tecrübesine haiz, profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.Analiz İklimlendirme, imzasını attığımız tüm projelerde müşteri ile ilişkilerini her zaman güven temeli üzerine kurmuştur. Tarafımıza duyulan memnuniyet, bu günlere kadar istikrarlı ve hızlı gelişimizin en büyük etkenidir.

Yaşanılan gelişimin temelindeki en büyük yapı taşı olan “güven” unsuru, bizlerin geleceğe umutla ve heyecanla bakmasını sağlamaktadır.

Misyonumuz
Analiz Group olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde standardı yüksek, en yüksek kalite hedefli hizmet vermektedir. Bu doğrultuda hedefimiz; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bu güne şirketimiz “Üstün Ürün, Benzersiz Hizmet” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı, sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada müşteri memnumiyetini ve bize duyulan güveni her gün hak etmek ve ileri seviyelere taşımaktır.

İnovasyon
Şirketimizin bu günlere gelmesindeki en belirleyici faktörlerden bir tanesi yeniliklere açık olmasıdır. Mevcut işlerimizdeki inovatif yaklaşımlarımız ve yeni iş alanlarına yatırım faaliyetlerimiz köklü altyapımız ve deneyimli kadrımuzun bir eseridir.

Sorumluluk
Yaptığımız her işin, pazarlamasını yaptığımız her ürünün sorumluluğunu taşırız. Müşteri ile ilişkimizi güven ilkesi üzerinde kurar, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı firma prensibi olarak kabul ederiz.

Sağlık, Emniyet ve Çevre
Kaza riskini en aza indirmek,insanlara ve çevreye zarar vermemek ancak bilgi, talimat,eğitim ve denetim sisteminin yürütülebilmesi ile mümkün olacaktır. Analiz Group tüm çalışmalarda bu tedbirleri almadan işe başlamayacaktır.